Jdi na obsah Jdi na menu
 


Shakes a Fidget Návod

 

Rozhodli jste se, že budete trávit čas hraním některé z prohlížečových her, mezi které patří mimo jiné také hra Shakes a Fidget? Pokud si tuto hru vyberete, určitě nebudete zklamaní, stejně jakou spousty hráčů po celém světě. Tato hra je zadarmo a není potřeba ji vůbec instalovat.

Stačí, když se zaregistrujete a potvrdíte svůj účet a od té chvíle můžete začít hrát. Pokud ovšem patříte mezi nováčky v této hře, jistě by se vám hodil nějaký návod, ve kterém byste se naučili základní principy fungování této hry. A tento návod vám přinášíme právě v našem článku.

Jakmile se přihlásíte do hry, dostanete se na hlavní stranu hry, ze které se můžete dostat na různá místa, která mají ve hře svoji jedinečnou funkci.

Úkoly a questy

Místem, které budete určitě navštěvovat často je hospoda. V hospodě můžete provádět několik činností. Hlavní funkcí hospody je to, že sdružuje různé dobrodruhy, od kterých si můžete vyžádat úkol. Úkoly jsou důležitou součástí hry, protože za jejich splnění obdržíte zkušenosti peníze a také se postupně dostáváte do dalších levelů.

Úkolů můžete ovšem denně splnit pouze několik, protože za každý splněný úkol se vám sníží touha po dobrodružství. Jakmile žádnou touhu nemáte, už úkoly přijímat nemůžete. Naštěstí si ovšem můžete u hostinského objednat pivo, které vám touhu zase navýší. Pivo vás ovšem bude stát jednu houbičku.

Kromě dobrodruhů, kteří vám zadávají úkoly je v hospodě ještě jedna postava a to hazardní hráč. U něj můžete vsázet, vyhrávat nebo prohrávat.

Hazard si ovšem mohou zahrát pouze hráči, kteří už si někdy ve hře zakoupili houbičky.

Zlaťáky a houbičky

Kromě hostince ve hře naleznete ještě další místa.  V některých si můžete vydělat peníze. Mezi ty patří napříkladHlídka nebo Aréna. V aréně, kde bojujete s dalšími hráči, kromě peněz získáváte také věhlas.

Nakupovat můžete na dvou místech a to v zbrojírně a v čaroobchodu. Pokud si chcete zakoupit houbičky, navštivte houbičkáře.